اتصل بنا

الصفحة الرئيسية   /   اتصل

صفر تا صد دستگاه تراش و فرآیندهای تراشکاری

ابزار گیر یا Tool Post: ابزار وظیفه ی باربرداری از قطعه کار را بر عهده دارد و لازم است با توجه به نیروهای زیادی که به آن وارد میشود، کاملا در موقعیت خود محکم و مقید شده باشد و برای این کار از ابزارگیر استفاده میکنند.

انواع ابزار های تراشکاری مجله صنعتی انتاکالا

2020-5-5  شناخت قطعات و ابزارهای تراشکاری و نحوه سوار کردن آن‌ها روی دستگاه تراش بسیار مهم است که ما در این مقاله به آن پرداخته‌ایم. فلزات سخت فلزات سخت به سبب زمان تولید و هزینه بسیار به صرفه و پرکاربرد در صنعت هستند.

آموزش برش فیلم |چگونه ویدیو را کات کنیم آموزش

2021-12-9  برای برش فیلم در کمتازیا تنها کافی است فیلم مورد نظرتان را طبق تصویر داخل برنامه بارگزاری کنید سپس با انتخاب گزینه بالا که آیکون برش فیلم می باشد مقدار مد نظرتان را از فیلم برش دهید و به اسانی پس از طی کردن این مراحل از

19 نوع مختلف ابزار های برش چوب در نجاری صنایع

ماشین تراش ابزار های برش چوب در نجاری یک نجار از تراش برای شکل دادن به یک تکه چوب استفاده می کند. درصورتی که بخواهید می توانید به راحتی با چوب کار کنید ، داشتن یک ماشین تراش بسیار ضروری است.

تجهیزات مورد نیاز در هنر خراطی

به بیان دیگر ممکن است با نحوه تیز کردن یا به کار بردن یک ابزار، هم برش و هم تراش با یکی از این کارها را انجام داد. نون گازها (gouge): این ابزارها یکی از متداول‌ترین ابزارهای خراطی هستند که با

نحوه استفاده از رنده نجاری برقی مجله ابزار

2021-12-4  با مهارت و لوازم جانبی مناسب شما می­توانید از رنده­ ها در کار های ظریفی مانند گونیا کردن لبه­ ی در ها ، نشانه‌گذاری و حکاکی کابینت و میز یا اپن آشپزخانه و یا شکل دادن و زاویه دادن به تزیینات چوبی استفاده کنید.

ما کاشی را با دست خودمان برش می دهیم کاشی کاری

2021-11-25  ابزار برای برش کاشی های مستقیم ساده ترین برش کاشی شبیه به آنچه که برای شیشه استفاده می شود. یک غلطک فلزی متصل به دسته، سطح کاشی را درهم می شکند و سپس آن را در امتداد شیار با همان دسته قرار می دهد.

ابزاری فوق العاده با قدرت 1000 وات برای از بین

2016-9-1  فوق العاده خواهد بود، اما این کار برای شما ارزان تمام نمیشود. در ادامه یک لیزر 100 واتی و دستی را به شما معرفی میکنیم. زنگ و پوسیدگی برای فلزات بسیار مضر است و و پاک کردن آن هم کاری سخت و زمان بر است.

آشنايي با دستگاه تراش(کارگاه ماشین افزار)

دستگاه تراش ماشین ابزاری است که برای تراشیدن و شکل دهی به قطعات چوبی و فلزی معمولا دوار به کار می‌رود.به دلیل تولید اقتصادی با دقت بالا و کیفیت، دستگاه تراش را در فرمها و شکلهای مختلفی میسازند .

طرز تراش انواع گوهرها (بخش اول)

يك نفر جواهر تراش ماهر، پس از سال‌ها کار و تجربه و دقت در رموز و قوانین مربوط به طول و عرض و ضخامت و عمق گوهرها و نسبت صحیح آنها‌، اشكال تراش مربوط به قسمت‌های بالا و زیرین يك قطعه گوهر را به دست‌ می‌آورد.