اتصل بنا

الصفحة الرئيسية   /   اتصل

واژه‌نامه‌ی تخصصی فولاد پرزین

یک کارخانه تولید فولاد در مقیاس کوچک مبتنی بر EAF ، فولاد جدید را بیشتر از ضایعات فولاد تولید می کند. همچنین ممکن است امکاناتی برای تولید محصولات فولادی تمام شده وجود داشته باشد.

چالش‌های عمده در صنعت فولاد

‌می‌متالز دکتر امیرصباغ مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو در کنفرانس پلنکس ۲۰۲۱ به تشریح چالش‌های صنعت فولاد پرداخت: چالش‌های عمده در صنعت فولاد فولاد داریم که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر

تاریخچه ای کوتاه از صنعت فولاد امریکا کارخانه

2 天前  در این زمان بود که کارخانه های بزرگ فولادسازی جایگزین کارگاه ها و کارخانه های کوچک شدند و در نظر گرفتن صرفه های به مقیاس در ساخت کارخانه ها و تجهیز آنها باعث شد تا این صنعت در امریکا رشد زیادی پیدا کند.

اهرم‏‏‌های سودسازی در فولادسازان بورس

2021-11-29  در این بین نامی از شرکت‌های هندی و روسی دیده نمی‌شود. در این دو کشور بزرگ تولیدکننده فولاد تعداد زیادی کارخانه با مقیاس کوچک فعال هستند.

60 ایده برتر کسب و کار صنعتی و تولیدی پر سود و

آیا به دنبال ایده های کسب و کار تولیدی می گردید؟ اگر جوابتان مثبت است، در این مقاله از دکتر چک 60 ایده برتر کسب و کار تولیدی را به شما معرفی خواهیم کرد . همان طور که میدانید صنعت تولید در سال های اخیر رشد بسیار خوبی داشته است.

اولین صحبت‌های نکونام پس از بازگشت به فولاد

2021-11-15  ما در فولاد رکورد بی نظیری داشتیم و ماههای متمادی در خانه نباختیم. البته دنبال رکورد نیستم ولی امیدواریم مثل گذشته فولاد را در فولاد‌آره‌نا تبدیل به یک تیم آهنین و شکست ناپذیر کنیم.