اتصل بنا

الصفحة الرئيسية   /   اتصل

تعویض مفصل شانه دکتر مهدی شهرستانی

2021-10-17  عمل تعویض کامل مفصل شانه یا آرتروپلاستی شانه (SA) یک عمل بسیار موفقیت آمیز به منظور کاهش درد و بازگردانی تحرک در بیماران مرحله آخر آرتریت شانه و در برخی موارد، پس از یک شکستگی شدید در شانه، محسوب می شود.

8 نوع جراحی شانه

2021-12-12  گزینه دیگر تعویض شانه معکوس است. همانطور که از نام آن مشخص است ، جراحی موقعیت توپ و سوکت را معکوس می کند به طوری که توپ تعویض شده به جایی که سوکت بود و سوکت تعویض شده به جایی که توپ بود ، برود.

تعویض مفصل شانه دکتر حمیدرضا اصلانی

بسیاری از بیماران کیفیت بهبود یافته ی زندگی را پس از عمل تعویض شانه، تجربه کرده اند. آنها درد کمتر، حرکت بهتر و قدرت و عملکرد بهتری را تجربه می کنند.

تعویض کامل مفصل شانه به روش معکوس دکتر

تعویض کامل مفصل شانه به روش معکوس دکتر حمیدرضا اصلانی. هر ساله، هزاران جراحی موفقیت آمیز جایگزینی کامل شانه برای بیماران مبتلا به آرتریت شانه در ایالات متحده انجام می گرفت.

جراحی تعویض مفصل شانه متخصص ارتوپد و جراح زانو

2021-11-1  انواع عمل جراحی تعویض مفصل شانه همراه با تمرینات فیزیوتراپی بعد از تعویض کامل مفصل شانه، عوارض و مراقبت های قبل و پس از عمل. در عمل تعویض معکوس کامل شانه جای گوی و کاسه عوض می‌شود.

تعویض مفصل شانه فوق تخصص جراحی شانه دکتر

2020-12-10  تا چند هفته پس از عمل جراحی تعویض مفصل شانه شما قدرت انجام کارهای روزانه را ندارید و تا مدتی بازوی خود را نمی توانید تکان بدهید.

به روش معکوس چگونه مفصل شانه را بطورکامل تعویض

پس از جراحی تعویض مفصل شانه در وزنه برداری سنگین و تکراری شرکت نکنید. پیامدهای طولانی مدت : پس از توانبخشی، به احتمال زیاد شما قادر به حرکت بازوی خود به بالای سر و خم کردن آرنج برای رسدن به بالای سر یا درون قفسه خواهید بود.

جراحی تعویض مفصل شانه متخصص درمان کمر درد و

2021-10-17  تعویض معکوس کل مفصل شانه یکی دیگر از انواع تعویض مفصل شانه به شمار می‌رود که برای بیماران زیر کاربرد دارد: • دچار پارگی کامل عضله چرخاننه شانه (روتاتور کاف) با ضعف شدید بازو

آرتروز شانه چه علائمی دارد و بهترین درمان آن

2021-10-18  تعویض جزئی شانه: این تکنیک در صورتی استفاده می‌شود که تنها بخشی از مفصل شانه آسیب جبران ناپذیری دیده باشد. طی عمل جراحی، این قسمت برداشته می‌شود و با یک پروتز مصنوعی جایگزین می‌شود.